Katka Jakeš sa dostala do povedomia divákov tanečnej šou Let’s Dance, kde okrem iných tancovala i po boku komika Juraja Mokrého, s ktorým napokon získala titul kráľ a kráľovná parketu. Dnes sa však sympatická blondínka venuje predovšetkým rodinnému životu.

Katka bola v minulosti profesionálnou tanečníčkou, pričom pôsobila aj ako trénerka. Pred viac ako rokom si však založila rodinu a stala sa matkou rozkošnej dcérky Izabely. Spoločne s manželom Borisom tak prežívajú jedno z najkrajších období v živote, nakoľko dievčatko im zmenilo život od základov.

33-ročná blondínka však najnovšie prekvapila fotografiou so svojím partnerom, ktorého na sociálnych sieťach vôbec neukazuje. ,,Často mi chodí otázka: ,Prečo neukazuješ manžela na svojom Instagrame?’ A ja sa pýtam: ,Prečo by som ho mala nútiť sa ukazovať, keď to nemá rád?‘” dotazuje sa Katka.

Sympatická mamička zároveň priznala, že otec jej dieťaťa má úplne iné priority. ,,Ja si svojho muža vážim aj pre toto, pretože nemá potrebu sa ukazovať. Nikdy nemal potrebu brázdiť spoločenské akcie, no pre neho je prioritou rodina a blízki a nevidí význam sa fotiť pre cudzích a pýšiť sa, ako je to na sociálnych sieťach zvykom. A to by sa mohol, verte mi,“ dodala bývalá tanečníčka, ktorá ho pri príležitosti jeho narodenín predsa len ukázala! A že je to poriadny fešák!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/katka.jakes