Šoubiz Katka Knechtová na Superstaristu dávno zabudla,priznala nového priateľa!

Katka Knechtová na Superstaristu dávno zabudla,priznala nového priateľa!

Speváčka Katarína Knechtová iba pred pár dňami priznala, že si v súkromí prešla mimoriadne zaťažkávajúcou skúškou. Aj ona sama totiž patrila k viac ako 100-tisíc Slovákom, ktorí bojovali s pandémiou koronavírus, pričom ako poznamenala, v jej prípade išlo o trpkú skúsenosť.

Bývalá porotkyňa šou Česko Slovensko hľadá Superstar bojovala v poslednom období s viacerými nepríjemnosťami. Potom, čo v speváckej súťaži podľahla čaru problémového mladíka Petra Borkovca, s ktorým už nadobro prerušila akýkoľvek kontakt, sa musí popasovať i so zrušením koncertov a akýchkoľvek hudobných vystúpení v dôsledku pandémie koronavírusu.

Speváčka navyše sama prekonala obávané ochorenie Covid-19, pričom sprievodné javy prirovnala k stredoveku. „Skutočne je lepšie to nechytiť, lebo jednak váš zadok zažije stredovek – aj môj to zažil a cítite sa naozaj zle – a trvá to hrozne dlho a tá izolácia tomu tiež neprispieva,” povedala na margo ochorenia pre TV JOJ.

Ako sa však zdá, zdravotné problémy pomáhal umelkyni prekonať nový partner, ktorým sa pochválila redaktorom TV Markíza. V Smotánke síce ohľadom kontroverzného expartnera odmietla čokoľvek komentovať, no ako prezradila, po jej boku dnes stojí nový muž! Bližšie informácie o svojej láske si však mieni nechať, zrejme po poslednej skúsenosti, výhradne pre seba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Exit mobile version