Katka Knechtová je nielen výborná slovenská speváčka, ale nepochybne aj krásna žena. Divákom sa nedávno pripomenula ako porotkyňa piateho ročníka šou Superstar, pričom jej účinkovanie sprevádzalo niekoľko škandálov. Z prešľapov si však zrejme ťažkú hlavu nerobí, pričom najnovšie zverejnila fotografiu priamo z vane.

V poslednom období bolo meno úspešnej speváčky spájané predovšetkým so superstáristom Petrom. Vzťah Borkovca a Knechtovej sa prevalil až po skončení speváckej šou, pričom viacerí ostali z tejto dvojice doslova zaskočení. Láska si ale nevyberá, a tak hrdličkám neprekážal ani 19-ročný vekový rozdiel.

Ich vzťah bol však ako na hojdačke, pričom nezhody spevákov nakoniec vyústili do rozchodu, čo potvrdila aj samotná Katka. Svoju slobodu si však zrejme naplno užíva, keďže fanúšikov poctila fotkou vo vani. Za snímku zožala množstvo pozitívnych reakcií, pričom k nej zároveň napísala: ,,Každý je génius, no ak súdite rybu podľa jej schopnosti šplhať sa po stromoch, prežije celý svoj život vo viere, že je hlúpa.“ (A. Einstein)

Pikantnú fotku Katky Knechtovej si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial  |  Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial, Facebook/KATARÍNA KNECHTOVÁ (official)