Je tomu takmer rok, čo celý svet šokovala informácia o rozchode jedného z najkrajších slovenských párov. Katarína Saganová a vrcholový športovec Peter Sagan si tri roky po rozprávkovej svadbe povedali definitívne zbohom, pričom kvôli synčekovi ostali v neustálom kontakte.

Peter Sagan pôsobil s manželkou Katkou ako harmonický pár, ktorý si dokonale rozumie po všetkých stránkach. Len v novembri 2015 mali svadbu v Dolnom Kubíne a v októbri 2017 sa im narodil syn Marlon. Aj keď nič nenasvedčovalo manželskej kríze, Peter zverejnil na sociálnej sieti šokujúci status o ich rozchode.

Peter a Katarína, rodičia 1,5-ročného Marlona, si tak v lete 2018 povedali definitívne zbohom. Aj keď rozchod rozhodne nie je med lízať, obaja bývalí partneri sa ponorili do práce a okrem výchovy synčeka sa začali rozvíjať nezávisle od seba.

Kým Peter sa neustále aktívne venuje športu, Katka sa dala na podnikanie, pričom z času na čas niečo pridá aj na sociálne siete. Tentokrát sa pochválila snímkou so svojim starším bratom Lukášom, ktorý je skutočne veľký fešák. Krásavca po svojom boku označila za svojho ochrancu a najlepšieho priateľa.

Foto: Instagram/katarina_sagan , Facebook/LS