Minulý rok otriasol verejnosťou azda najsmutnejší rozchod slovenského šoubiznisu, kedy si populárny cyklista Peter Sagan a Katka Smolková povedali zbohom. Stále ich však spája synček Marlon a zdá sa, že rozvedená mamička ešte nechce spáliť všetky mosty.

Informácia o rozchode jedného z najznámejších slovenských párov mnohých ľudí šokovala. Obaja však odmietli riešiť svoje manželské problémy na verejnosti a ich prioritou bola stále starostlivosť o 1,5 ročného synčeka Marlona.

Zdá sa však, že zatiaľ čo Peter cestuje po celom svete a tvrdo trénuje, minulosť hodil za hlavu. K bývalej láske sa nechce vyjadrovať a niekoľkokrát upozornil, že je dôležité zamerať sa na budúcnosť. V prípade Katky to však zrejme taký radikálny koniec nie je.

Mladá mamička sa totiž nedávno pochválila na sociálnej sieti fotkou so svojím bratom Lukášom, ktorý je pre ňu veľkou oporou. Mnohým ľuďom však okamžite udreli do očí Saganovej ruky, na ktorej sa stále vyníma svadobná obrúčka, a dokonca aj snubný prsteň od bývalého manžela. Aj napriek tomu, že sa dvojica oficiálne rozišla takmer pred rokom, Katka zrejme za vzťahom s trojnásobným majstrom sveta nechce spraviť finálnu bodku.

Zdroj: Instagram/katarina_sagan  |  Foto: Instagram/katarina_sagan, Facebook/Katarína Sagan