Katarína Tamášová bola jednou z účinkujúcich v relácií Extrémne premeny Slovensko. Dlhé roky popierala, že by mala vážny zdravotný problém aj napriek tomu, že ručička na váhe jej ukazovala zarážajúcich 225 kilogramov. Vďaka trénerovi Marošovi Molnárovi však nakoniec precitla a začala na sebe pracovať. O to viac je šokujúce, čo so sebou spravila po tom, ako sa vypli všetky kamery.

Príbeh obéznej podnikateľky bol na televízií Markíza odvysielaný v októbri 2017. Zo začiatku si vôbec neuvedomovala svoju morbídnu nadváhu, pričom za nadbytočné kilogramy vinila predovšetkým prácu, ktorej dala vždy prednosť. Po niekoľkých rozhovoroch so samotným trénerom Marošom Molnárom sa nakoniec nakopla a všetok voľný čas venovala zmene životného štýlu.

Kataríne sa nakoniec podarilo schudnúť 80 kilogramov, vďaka čomu mala na finálnom vážení 145 kilogramov. Verejne prisľúbila, že plánuje pokračovať v zdravom životnom štýle a redukovať svoju váhu. Zdá sa však, že jej výdrž pri zmene života nevydržala dlho.

Na sociálnej sieti je totiž Tamášová zachytená počas školenia, ktoré sama viedla v oblasti ekonomiky. Záber je z júna 2018, pričom je zrejmé, že 39-ročná žena poriadne pribrala. Našli sme však aj záber, ktorý vznikol na začiatku júna tohto roka, kde bývalá účastníčka šou o chudnutí nabrala ešte viac a zrejme sa dostala na pôvodnú váhu. Zdá sa, že snaha chytiť svoj život pevne do rúk je už dávno minulosťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pred premenou

rok 2017

rok 2018

rok 2019

Zdroj: Facebook/RAABE  |  Foto: Facebook/RAABE, Extrémne premeny Slovensko