Počas poslednej extrémnej premeny sa Katke podarilo zhodiť úžasných 80 kíl a jej premena stále nekončí. Trénerovi Marošovi dala krásny darček, ktorým mu vyjadrila vďaku za pomoc ako aj odhodlanie, ktoré do svojej premeny vložila.

Katka z Extrémnych premien sa popasovala so svojou nadváhou a za rok sa jej podarilo zhodiť krásnych 80 kíl a zmeniť tak svoj život pozitívnym smerom. Po odvysielaní relácie sa však niektorí diváci rozhorčovali nad Katkiným vyjadrením, že so svojou obezitou nemala problém. Katka však na svojom profile zverejnila vysvetlenie, ktoré objasňuje jej postoj k celej premene.

Posledným krásnym dôkazom toho, ako jej na celej premene a svojom zdraví od začiatku záležalo, je aj vtipný darček pre Maroša. Trénerovi poslala Denník tlstej kráľovnej, v ktorom si spolu s fotografiami zapisovala všetky pokroky ako aj preplávané kilometre a nacvičené hodiny, ktoré musela na svojej ceste absolvovať. Maroša tento darček dojal a potešil zároveň: “Krajší darček som ešte počas Extrémnych premien nedostal,” nedokázal skryť radosť zo zmysluplnej práce. Nám neostáva nič iné, len dodať, Maroš robíš to skvele!

Zdroj | Foto: Facebook