Americká Superstar Katy Perry neprestáva prekvapovať. Potom, čo verejnosti oznámila svoje tehotenstvo prostredníctvom videoklipu k skladbe Never Worn White, sa opäť priblížila fanúšikom novou skladbou.

35-ročná autorka hitu I Kissed a Girl sa po rokoch kariéry cukríkovej princeznej rozhodla usadiť, pričom svoje prvé dieťatko už onedlho porodí partnerovi Orlandovi Bloomovi (40). Kým herec má z predchádzajúceho manželstva s topmodelkou Mirandou Kerr už syna Flynna, pre Katy pôjde o prvého potomka.

Ako speváčka uviedla ešte začiatkom apríla, pod srdcom nosí dievčatko: “Som vzrušená, veľmi vzrušená a šťastná. Je to zrejme najdlhšie tajomstvo, aké som kedy musela udržať. Myslím, že som vám to prezradila najlepším možným spôsobom, cez hudbu,” uviedla po zverejnení skladby Never Worn White.

Prešlo iba zopár týždňov a americká hviezda prekvapila svojich fanúšikov opäť, keď iba pred pár hodinami zverejnila videoklip k novému singlu Daisies. Jednoduchý vizuál je zostavený zo záberov Katy, ktorá sa prechádza v prírode, no v jednom okamihu šokuje aj tých najzanietenejších priaznivcov. Vo vode sa totiž ukáže celkom nahá, pričom dekolt si zakrýva iba rukami. Ešte stále ostávate pohoršení nad fotkami Dominiky Cibulkovej?

Nový klip Katy Perry môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/katyperry