Vzťah nadanej speváčky Katy Perry a sympatického anglického herca Orlanda Blooma po roku stroskotal a každý z nich sa pobral svojou cestou. Oceňovaná umelkyňa mala zrejme potrebu uzavrieť túto životnú kapitolu, a tak podstúpila radikálnu zmenu svojho imidžu. 

Speváčke po roku stroskotal vzťah s idolom mnohých žien i mladých dievčat a svoju slobodu privítala naozaj originálnym spôsobom. 32-ročná americká hviezda celý svet poriadne prekvapila svojim prerobeným vzhľadom, s ktorým sa hneď pochválila na internete. Katy už v januári predviedla novú frizúru, keď svoje krásne havranie vlasy vymenila za nepodarený blond odtieň. Mnohí si však mysleli, že nikdy neprešla zmenou a stavila len na parochne. Známa hviezda mala zrejme potrebu uzavrieť vzťah s Orlandom a rozhodla sa to urobiť novým účesom. Svojim mikádom sa popýšila aj na svojom Instagrame a je vidno, že nejde o žiaden kadernícky trik.

Katy počas svojho pôsobenia v hudobnej brandži na svojej hlave vyskúšala už rôzne zostrihy i bláznivé farby od výmyslu sveta, no tentokrát stavila na niečo úplne odlišné. Mnohí jej fanúšikovia ju prirovnávajú k mladej speváckej kolegyni Miley Cyrus, ktorá sa tiež v minulosti rozhodla pre podobnú radikálnu zmenu. Kto vie, možno sa ňou Katy inšpirovala, no každopádne jej tento nový zostrih vskutku svedčí.

Foto: Instagram, Twitter | Video: Instagram