Známy obchodný reťazec varuje svojich spotrebiteľov pred možným nebezpečenstvom. Na svojej stránke vyzýva Slovákov, ktorí si zakúpili tento výrobok, aby ho neváhali okamžite vrátiť na predajňu. V uvedenom tovare sa totiž môžu nachádzať kúsky plastu.

Známy obchodný reťazec Kaufland vydal na svojej stránke varovanie pre spotrebiteľov. Slováci, ktorí si zakúpili tento konkrétny tovar, by mali spozornieť a čo najrýchlejšie ho vrátiť na pobočku predajne. Jedná sa o K-Purland Mleté hovädzie mäso 500g s EAN kódom: 4049729000317 a dobou spotreby do 1.7. 2019 od dodávateľa Kaufland Fleischwaren SB GmbH & Co. KG, Habichtshöfe 1, 74219 Möckmühl, ktorý už Kaufland stiahol z predaja.

V tomto mäsovom výrobku sa podľa upozornenia môžu nachádzať malé červené plastové kúsky. Ako píšu na svojej stránke, ostatné produkty značky K-Purland alebo produkty s iným dátumom spotreby sú v poriadku: „Prosíme zákazníkov, ktorí si tento produkt zakúpili, aby ho vrátili v ktoromkoľvek obchodnom dome Kaufland a následne im budú vrátené peniaze, samozrejme, aj bez predloženia pokladničného bloku,“ znie oznam pre zákazníkov. Kaufland sa zároveň ospravedlňuje za vzniknuté nepríjemnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: spolocnost.kaufland.sk │ Foto: spolocnost.kaufland.sk, Facebook/Kaufland Slovenská republika, Canva