Obchodný reťazec Kaufland pravidelne reflektuje na aktuálne kauzy v spoločnosti. V minulosti sa zabavil na účet Dominiky Cibulkovej, ktorá sa dala spoločne s manželom prednostne zaočkovať proti ochoreniu COVID-19. Najnovšie im neunikla informácia o politikoch, ktorí sa rozhodli počas pandémie koronavírusu pre dovolenky v exotike.

Nie je žiadnym tajomstvom, že minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský deň pred Silvestrom odcestoval spoločne s manželkou do Ázie, konkrétne do Ománu. Mnohých kolegov i občanov exotickou dovolenkou prekvapil, keďže neustále upozorňuje na zodpovednosť a dodržiavanie všetkých protipandemických opatrení.

Nebol však jediným, kto si vyrazil za hranice štátu. Robert Fico si doprial oddych v Jordánsku na Blízkom východe. Otázky na túto tému ho nedávno rozčúlili až tak, že redaktorku televízie Markíza nazval husou. Aktuálnu spoločenskú tému využila spoločnosť Kaufland, ktorá vtipným spôsobom spropagovala kyslú smotanu.

Práve tá je veľmi účinná pri slnkom spálenej pokožke. ,,Babské rady na spálenú pleť sú jasné,“ uvádza obchodný reťazec k zverejnenému príspevku. ,,Po návrate z Jordánska alebo Ománu aplikuj kyslú smotanu,“ zavtipkoval si Kaufland, pričom sa mu podarila brilantná reklama na produkt z jeho dielne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Kaufland SR  |  Foto: FB/Kaufland SR, YT/Denník N, HNtelevízia