Kauza nezvestnej Miriam Martišovej (41), ktorá záhadne zmizla a ešte záhadnejšie sa objavila, stále graduje. Od miestnej političky dávajú ruky preč aj blízki ľudia…

Pred pár dňami sa na verejnosť dostali informácie o záhadnom zmiznutí okresnej političky SaS z Poltára. Miriam Martišová sa mala na luxusnom bielom aute vracať z pracovného stretnutia domov, keď sa náhle stratila. Polícia našla jej havarované auto neďaleko Žiaru nad Hronom a o pár hodín sa našla aj Miriam, ktorá sa mala údajne uchádzať v Čechách o prácu.

Nevedno však, prečo vlastnej matke do telefónu tvrdila, že je už na ceste domov a ešte viac pochybností vnáša do prípadu aj fakt, že Miriam sa stále nevrátila k rodine a najnovšie kamsi zmizla aj jej dcéra a partner Vladimír. Ruky preč od záhadnej političky, ktorú navyše niektorí podozrievajú z falošného titulu MUDr., dávajú najnovšie aj jej blízki ľudia.

Katarína Svrčeková, hovorkyňa predsedu strany SaS Richarda Sulíka potvrdila, že v strane už došlo k radikálnemu kroku: “Republiková rada strany SaS prijala uznesenie o tom, že Miriam Martišová bola dnes dopoludnia hlasovaním per rollam vylúčená zo strany. Nateraz zostáva funkcia okresného predsedu Poltár neobsadená,” uvádza pre Plusku. Richard Sulík sa včera postaral o rozruch, keď znova ohundral zatvorené obchody na Veľkú noc.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook