Na Markíze sa teší mimoriadnemu úspechu nielen tanečná súťaž Let’s Dance, ale aj obľúbená šou 2 na 1, kde sa najbližšie predstaví herečka Dominika Kavaschová (32). Bývalá hviezda seriálu Oteckovia si momentálne užíva materskú dovolenku, ale na nakrúcanie relácie predsa len prikývla a urobila dobre!

Držiteľka sošky OTO je nielen fantastickou herečkou a speváčkou, no fanúšikovia ju milujú aj pre jej bezprostrednosť a veselú povahu. Multitalentovaná hviezda bude najnovšou hostkou relácie 2 na 1, kde jej Adela Vinczeová a Dano Dangl prichystali niekoľko nečakaných prekvapení.

Jedným z nich bude aj stretnutie s legendou telenoviel, argentínskym hercom Facundom Aranom, ktorý stvárnil hlavnú mužskú úlohu v hite Divoký anjel. Dnes 49-ročný blondiak šokuje Dominiku priamo pred televíznymi kamerami, pričom nástrel na epizódu zverejnila na svojom Instagrame aj samotná herečka.

Pred pár hodinami totiž zdieľala krátke video, v ktorom s kolegyňou Janou Kovalčíkovou spieva na ulici legendárnu skladbu Cambio Dolor, keď sa im zrazu prihovorí neznámy muž. Aj keď ho mnohí komentujúci prirovnali k bezdomovcovi, v skutočnosti ide o Facunda, ktorý navštívil metropolu Slovenska práve kvôli natáčaniu s obľúbenou Dominikou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, Markiza.sk, IG/donda_kawa