Kde je dcéra Martinky z Turca(†34)? Smutná babka prezradila, čo sa deje!

Dátum:

Martinka z Turca, alebo Kleopatra, ako sa svojho času preslávila kráľovná reality šou, bohužiaľ, zomrela v auguste 2016 v nemocnici, pričom za sebou zanechala tri deti aj smutnú mamu. Babka Anka ale nemá srdce na mieste ani dnes a prehovorila o svojom veľkom trápení.

Po Martinke z Turca zo známej šou Farmár hľadá ženu ostali tri deti, na ktoré dohliadala aj starká Anka, ktorá v šou účinkovala po boku dcéry. Ako sa už pred časom prevalilo, najstaršia Barbora ušla pred tromi rokmi z domova a svojim blízkym tak spôsobila vrásky na čele.

Napokon ju polícia vypátrala v čase, keď dovŕšila 18 rokov, pričom sa zistilo, že tvorí pár so starším Robertom, ktorý mal mať za sebou pochybnú minulosť. Tmavovláska si tak zariadila život po svojom a zmizla aj zo sociálnej siete. Jej babka je však dnes zúfalá a pre Šarm prezradila, čo ju trápi najviac. Podľa jej slov na ňu najstaršia vnučka celkom zabudla.

Zabudla na mňa, nevie mi poslať ani pozdrav k narodeninám. Je mi veľmi ľúto, že si na mňa vôbec nespomenie. Nikdy v živote by som nezabudla na toho človeka, ktorý mi v živote najviac pomohol. Ona musí mať srdce z kameňa. Napíšte, prosím, že sa za ňu každý večer modlím, nech je zdravá a šťastná. A keď nepríde, kým žijem, tak na pohreb už nemusí. Buď šťastná, tvoja starká,“ odkazuje Barbore. Tá má byť údajne už vydatá za svojho manžela, s ktorým má vychovávať dcéru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Šarm │ Foto: Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...