Druhá séria súťaže Pečie celé Slovensko si opäť získala tisícky divákov. Talentová reality šou sa dokonca stala najsledovanejšou reláciou jesene. Pekári s porotkyňami každý týždeň prichádzajú s novými receptami, ktoré môžu byť výbornou inšpiráciou pre milovníkov pečenia.

Pečie celé Slovensko sa od svojho októbrového návratu teší veľkému úspechu, pričom sa natáča v krásnom prostredí kaštieľa v Bernolákove. Súťažiaci počas každého kola absolvujú osobnú, technickú a kreatívnu výzvu. Účinkujúci tak môžu predviesť svoje pekárske a cukrárske zručnosti.

Aj v druhej sérii vítajú divákov pri televíznych obrazovkách moderátori Juraj Bača a Milan Zimnýkoval. Na prvý pohľad jednoduché úlohy zadávajú súťažiacim porotkyne Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová, ktoré následne hodnotia výsledný vzhľad i chuť.

Mnohých fanúšikov však zaujímalo, kde skončia všetky napečené dobroty po natáčaní. Na otázky zareagoval herec Juraj Bača, ktorý ubezpečil ľudí, že sa rozhodne nevyhodí ani kúsok jedla. Rozdelia si ich totiž súťažiaci a štáb. ,,Pohrávalo sa aj s myšlienkou, či nepotešiť zákuskami nejaký detský domov alebo nemocnicu, ale, žiaľ, tam sú prísne hygienické predpisy,“ napísal na sociálnej sieti, pričom sa svojim priaznivcom pochválil novým psíkom, ktorého našiel na ceste.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jurajbaca  |  Foto: RTVS, IG/jurajbaca, FB/Pečie celé Slovensko