Uplynulú sobotu spoznali diváci TV Markíza víťaza štrnástej série reality šou Farma, ktorým sa stal 26-ročný YouTuber Filip Jánoš. Mladík sa okrem iného staral na statku aj o zvieratá, spomedzi ktorých na divákov mimoriadne zapôsobila predovšetkým rozkošná fenka Šiška.

Kým hlavnou súčasťou reality šou Farma stále ostávajú súťažiaci z rôznych kútov Slovenska, zásadnými obyvateľmi statku sú predovšetkým zvieratá, o ktoré sa musia starať. Okrem dobytka a hydiny mali aj tento rok farmári príjemnú spoločnosť v podobe čiernej fenky Šišky, pričom tá prirástla k srdcu hneď niekoľkým farmárom.

Aj keď sa Natália Lenártová opakovane vyjadrila, že by si psíka chcela nechať aj po ukončení šou, opak sa stal pravdou. Ako totiž Tamás Kassai prezradil v šou Farma X-tra a neskôr aj počas finále, štvornohého miláčika si zobrala práve jeho rodina, čo napokon potvrdili i ďalší súťažiaci.

„Šiška je u Tamásovej rodiny. Má sa výborne, žije na dedine tak, ako bola zvyknutá. Niekedy treba proste rozum povýšiť nad city. Pravidelne mi posiela fotky, je skutočne v dobrých rukách,“ prezradila Natália. Ako sa však zdá, blízky vzťah si k nej vytvorili viacerí, nakoľko Dagmar si ju mala dokonca požičať na víkend, kedy ju zobrala na výlet.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, IG/natalia_lenartova, farma.markiza