Niektoré deti sa narodia výrazne iné ako tie ostatné. Nevedome tak upozorňujú na seba už od narodenia. Istá americká mamička z tohto dôvodu zostala v šoku. A to hneď dvakrát. Pri pohľade na ultrazvuk a potom pri pôrode. Keď uvidíte, ako vyzeral jej chlapček, neuveríte vlastným očiam!

Niektoré deti majú to šťastie, či skôr dobré gény, že sa už narodia s hustým porastom na hlave. Či im tieto bohaté vlasy zostanú i v neskoršom veku, je už otázne…
Oliver Dunn z amerického Idaha šokoval lekárov, keď sa narodil s neobyčajne bujnými vlasmi. Aktuálne má päť mesiacov a stále vyzerá ako taký malý blonďavý pankáč.

Jeho vlasy rastú obdivuhodným tempom. Každý mesiac mu dorastajú až do dĺžky 2,5 centimetra. Rodičia môžu s nimi robiť čokoľvek. Chlapčekove vlasy sú veľmi nepoddajné a aj pri najväčšom úsilí skončia postavené smerom nahor.

Oliverova mama Angie sa vyjadrila, že dnes sú jeho vlasy dlhšie a ešte hustejšie. “Merajú asi dvanásť centimetrov a vyzerajú akoby syna zasiahol elektrický prúd,” povedala a dodala, že nepomáhajú ani žiadne gély.

Oliver pútal pozornosť svojimi vlasmi ešte keď bol v maminom brušku. Jeho „háro” bolo viditeľné dokonca i na ultrazvuku. Pri vyšetrovaní nastávajúcej matky vtedy zostal prekvapený aj lekár.

„Wow, to je ale veľa vlasov.”

Fotky chlapčeka si môžete pozrieť TU.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: depositphotos.com