Kým v minulosti ohurovala svojou prirodzenou krásou, dnes nie je po jej črtách bábiky ani stopy. Aj keď mnohé slovenské, ale i hollywoodske herečky dokážu starnúť prirodzene a s gráciou či miernymi zásahmi estetických odborníkov, iné sú po rokoch doslova na nepoznanie!

Britská herečka Danniella Westbrook (48) má dnes tesne pred päťdesiatkou, pričom v minulosti zahviezdila vo viacerých televíznych projektoch. Svoju kariéru začínala už ako sedemročné dievčatko na prehliadkovom móle a neskôr sa okrem modelingu začala venovať aj herectvu. Hviezda nekonečného seriálu EastEnders bola úspešná i v rôznych reality šou, pričom najväčší úspech zaznamenala v anglickej verzii Tanec na ľade, kde skončila na štvrtom mieste.

Kým kedysi sa mohla Danniella pýšiť vzhľadom dievčatka, s odstupom času by ste herečku spoznali už len obtiažne. Nie je žiadnym tajomstvom, že kráska opakovane prepadla závislosti od drog a alkoholu, čo sa značne podpísalo na jej výzore. Okrem skutočnosti, že sa jej celkom rozpadli niektoré tvárové kosti, má poškodenú i nosovú priehradku, kým celá jej tvár pôsobí absolútne rozdielne než kedysi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/DaniellaWestrobrook_73, YouTube