V noci z pondelka na utorok sa v americkom New Yorku konalo veľkolepé podujatie, na ktorom sa zúčastnili svetoznáme tváre. V Metropolitnom múzeu sa stretli celebrity, ktoré si MET Gala nikdy nenechajú ujsť. Ide totižto o akciu, ktorá patrí vysokej móde, najznámejším módnym návrhárom a návrhárkam a taktiež osobnostiam, ktoré hýbu svetom šoubiznisu.

Na tohtoročnom MET Gala 2017 sa zúčastnili okrem hviezd ako Selena Gomez s priateľom The Weekndom, Rihanna, Jenifer Lopez, Madonna, Dakota Johnson, Serena Williams aj svetoznáme dvojičky Olsenové. Ako každý zúčastnený, aj ony chceli zaujať outfitom, čo sa im podarilo, aj keď nie úplne v najlepšom svetle.

Olsen Twins vďaka vybraným šatám a mejkapu pôsobili skôr strašidelne než príjemne

Slávne hollywoodske dvojičky sú známe už doslova od plienok, kedy si strihli spoločnú rolu v seriáli Plný dom. Tam sa striedali v úlohe Michelle Tanner. Nikto ani len netušil, že sú dve. Potom prišli ďalšie seriály, kde už boli obe. Dve z jedného cesta, Sestry v akcii, Sestry v Londýne a iné. V minulosti boli veľmi obľubené aj u divákov, avšak potom, čo sa Mary-Kate rozhodla od sestry odlíšiť a dala sa na plastickú operáciu sa ich životy, ale hlavne výzory veľmi zmenili. Mnohí im vyčítajú, že robia zo seba o 20 rokov staršie ženy, a presne takto aj na MET Gala 2017 pôsobili.

Pre mnohých bola hviezdou večera Selena Gomez, ktorá zahviezdila v krásnych šatách, ktoré padli do oka každému fotografovi. Na podujatí sa zúčastnila aj s priateľom The Weekndom a doslova žiarila šťastím i krásou.

https://www.instagram.com/p/BTl599iArae/?taken-by=selenagomezecu

Dizajnéri sa každý rok pri tejto príležitosti predbiehajú, kto bude obliekať tie najzvučnejšie mená. Tento rok na MET Gala vzdali hold 74-ročnej japonskej dizajnérke Rei Kawakubo, ktorá pracuje pod značkou Comme des Garcons.

Zdroj: eonline.com  | Foto: Instagram, YouTube