Keď Gabo ako farmár týždňa stanovil za sluhov Rada a Nikču, východniar poriadne vypenil a spočiatku odmietal plniť svoje úlohy. Napokon si ale s Kikou aj tak urobili po svojom a v sluhovni si užívajú aj za prítomnosti Nikoly.

Gabo bol zvolený ako farmár týždňa v liste od vypadnutého Vlada, a tak si za stolom stanovil nových sluhov. Tými sa stali Rado, ktorý si túto funkciu doslova vypýtal a Nikča. Popradčan po zistení, že nebude tráviť celý čas s Kikou, vypenil a spočiatku odmietal plniť svoje povinnosti. Vrásky na čele mu pridalo aj vážne zranenie oka, ktoré môže ohroziť jeho ďalšiu účasť v hre.

Napokon si však s Kristi aj tak urobili po svojom a kašlú na pravidlá, ktoré fotomodelke nariaďujú vrátiť sa medzi ostatných farmárov. Dvojica si tak aj naďalej užíva šantenie v sluhovni a nevadí im ani fakt, že pár metrov od nich leží pobavená Záhoračka.

Pred spaním nechýbajú veselé šarvátky, bitky či plácanie po zadku, pričom Rado oslovuje svoju najlepšiu kamarátku Malina. Nikča sa pri tomto pohľade neubráni smiechu a zdá sa, že jej nateraz vyvádzanie dvojky neprekáža.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza