Kika a Rado prestali po návšteve Gizky chodiť okolo horúcej kaše. Ich rozhovory sú čoraz viac zamerané na spoločnú budúcnosť. Dvojica sa ale nevyhýba ani intímnej tematike o posteľných radovánkach. Fotomodelka však svojimi slovami Popradčana poriadne zaskočila.

Dvojica najviac prepieraných farmárov sa medzi sebou až doposiaľ zhovárala skôr v inotajoch a vzájomné city si dávali najavo prevažne objatiami a pusami. Po návšteve Gizky sa ale všetko zmenilo a Rado s Kikou sú v rozhovoroch oveľa otvorenejší.

Okrem toho, že sa rozprávajú aj o spoločnej budúcnosti, nevyhýbajú sa ani intímmym témam. Po prebudení sa v sluhovni začne dvojka ráno netradičnými rečami o posteľných radovánkach. Kika dá jasne najavo, že keď má partnera, obľubuje aj tvrdšie praktiky či búchanie hlavou o čelo postele.

Rado je spočiatku z jej rečí zaskočený a vypadne z neho iba: “Si normálna?” Napokon šteklivá debata pokračuje, na čom sa neprestáva baviť Martin Šmahel spolu s Zitronom v ďalšej epizódke Farmy Xtra. Ktovie, či si týmto verejným priznaním Kika vylepší imidž u Radovej mamy, ktorá hneď po príchode zahlásila štipľavú poznámku?

Intímny rozhovor Kiky a Rada si pozriete po 18. minúte a 30. sekunde >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza