Kristi Dali (32) sa zo svojho víťazstva v dueli stále nedokáže spamätať. Medzi farmármi neustále hovorí o tom, ako porazila Niku (24), no tým to už poriadne lezie na nervy. Kika ale odhalila smutnú pravdu. Z toho, čo ju čaká doma, má strach.

Kristi Dali v piatkovom dueli porazila Nicolettu Tóthovú, ktorá sa musela zbaliť a Farmu nadobro opustiť. Mnohí Slováci držali fotomodelke palce, no podľa viacerých bol súboj dvoch žien poriadne nefér. Natešená víťazka sa ihneď po návrate na statok vrhla do náručia Radovi, s ktorým sa aj naďalej túlia v každej voľnej chvíli.

O svojom víťazstve nad východniarkou neprestáva brunetka rozprávať ani v ďalšie dni, čo začína ostatným farmárom liezť na nervy. Najviac otravujú tieto reči Romanu, ktorá by uvítala, keby sa konečne zmenila téma. Za Kikiným ospevovaním súperkinej porážky sa však skrýva oveľa viac.

Ako napokon Romane prezradila, hnacím motorom počas duelu bol pre svetlovlásku práve strach z toho, čo by sa dialo po návrate domov. Zrejme cíti, že milenec, ktorého identitu údajne pozná jej bývalý priateľ, sa nehodlá odsťahovať od priateľky: „Strašne som nechcela ísť domov. Neviem, som chytila takú paniku z domu, z toho, čo doma je. Lebo ja viem, že budem zas tam sama. Ja proste viem, že nič nebude inak, to proste cítim tak,“ zdôverila sa so smutnou realitou, ktorá pohľadnú krásku zrejme čaká po opustení farmárskej súťaže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza