Kontroverzná šou Farma 11 uzatvorila svoje brány ešte začiatkom decembra, pričom väčšina súťažiacich už vedie svoje staré životy bez mediálnej pozornosti. Kým na niektorých z nich sa po pár týždňoch zabudlo, popularita fotomodelky Kristi Dali, naopak, rastie aj naďalej.

Kristi Dali (32), ktorá sa netají estetickými vylepšeniami, je vyznávačkou zdravého životného štýlu, pričom v posledných týždňoch sa rozhodla pre ďalšiu premenu. Tentokrát však nejde o žiadny zákrok, ale zmenu životosprávy spojenú s cvičením, čo sa výrazne podpísalo aj na jej postave. Vyšportovanú krásku momentálne sleduje takmer 75-tisíc fanúšikov, pred ktorými sa pochválila s prvými výsledkami.

Nasadil Kike parohy?! Rado si na diskotéke užíval spoločnosť inej ženy!

Moje nové chudšie JA. Ak vám niekto povie, že sa niečo nedá, tak ja vám ukážem opak. A to nielen v chudnutí,” začína svoj príspevok odhodlaná Kristi. Tá sa po dlhšom čase postavila pred celebritného fotografa Maria Gottiho, ktorý sa o jej šteklivé snímky staral i v období pred reality šou Farma. Ako priznala, po premene sa konečne cíti príťažlivá a má pocit, že žiari. “Prežívam naozaj v živote veľmi krásne obdobie a rada sa s vami podelím o moje úspechy a tajný recept na chudnutie. Mám Vás všetkých moc moc rada a verím, že Vás dostatočne namotivuje moja nová fotka,” dodala s úsmevom. A že vyzerá skutočne božsky!

Hriešnu Kristi môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/Kristi_Dali