Odvážnu farmárku Kristi Dali zaskočil balíček, ktorý dorazil na Farmu z jej domova. Okrem pochúťok a listu od otca tam ale našla aj slová od svojho zadaného milenca, ktoré ju poriadne zmiatli. Priznáva strach z toho, čo bude vonku.

Kika už pred časom pred kamarátom Radom priznala, že ju vonku ktosi čaká. Nejde však ako v prípade záletníka o oficiálny vzťah, keďže kráska zo západu randí so ženatým milencom. Karty navyše zamiešal aj jej pobyt na Farme, kde si začína byť blízka práve s Radovanom Dulinom.

Viackrát sa síce vyjadrila, že sú s Popradčanom len kamaráti, no kamery opakovane zachytili podozrivé noci pod perinou, bozky na ústa, ako aj vyznanie lásky samotného Rada, ktorý si už snúbenicou Ivkou nie je vôbec istý. Kristínu ale dorazil list od priateľa, ktorý sa objavil v balíčku z domova. Fotomodelka nešetrila na milencovi slovami chvály: „Je úžasný. Ja to viem, ale, proste je to tak zložité medzi nami, že chcem, aby sa to zmenilo, keď prídem domov,“ tvrdí odhodlane.

Farmárka s bujným poprsím ale vo svojej úvahe pokračovala a prezradila skryté pocity, ktoré vo vzťahu k záhadnému mužovi cíti. „Prekvapil ma ten list, veľmi ma potešil, dojal a zmiatol, pretože som tu fakt dlho a jasné, veľmi mi chýba. Ale bojím sa, vážne sa bojím toho, čo bude, keď prídem domov. Či tam bude a či bude so mnou, pretože nechcem byť už sama,“ dodáva na záver jasný odkaz. Či sa jej prianie splní a stane sa oficiálnou partnerkou ženáča, sa ukáže zrejme až po Kristíninom vypadnutí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza