Počas Radovho účinkovania na Farme vyplávalo na povrch nepríjemné rodinné tajomstvo. Farmár má z predošlého vzťahu syna Lea (9), s ktorým ale nemá podľa slov jeho matky vytvorené žiadne puto. Kikin EX sa rozhodol urobiť nečakané gesto, ktorým Popradčana zotrel na celej čiare.

Rado sa na Farme prezentoval ako pracovitý a zásadový chlap, až kým sa nezačali postupne vyplavovať na povrch jeho tajomstvá. Zadaný Popradčan si najprv poriadne zavaril, keď sa napriek čakajúcej snúbenici zaplietol s Kikou, ktorá mala mať vonku dokonca dva tajné vzťahy.

Napokon však prehovorila aj jeho bývalá partnerka, ktorá prezradila, že Rado je otcom 9-ročného syna Lea, s ktorým sa ale vôbec nestretáva. Kikin EX Paul na svojom profile vyzradil aj to, že Rado údajne neplatí alimenty. To mal byť podľa Robiňa dôvod, pre ktorý mu zobrali vodičák. Paul sa ale pred Vianocami rozhodol pre nečakaný krok.

Farmára zotrel na celej čiare, keď jeho synovi Leovi a mamine poslal darček 500 eur: “Na luxusný wellness očividne má tento Mr. Las Vegas, ale pre synka Lea na výživné nie! A to si ešte sám od seba znížil zo 150 eur na 100 eur. Je mi z toho bezcharakterného chlapíka na grcanie! Preto som sa rozhodol urobiť Leovi a jeho mamičke radosť a poslal som im 500 eur. Urobil som to len preto, lebo som sám otec jednej dcérky, a napriek tomu, že sme sa s matkou rozišli, som po celú dobu výživné platil, a to 2x toľko, koľko som mal dávať,” uvádza naštvane Paul.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kikin EX Paul vyplatil Radovmu synovi a jeho mamine 500 eur
Zmení sa Rado po Farme a začne sa zaujímať o syna Lea?

Zdroj: Instagram/pau.heli │ Foto: Instagram/pau.heli, Televízia Markíza