Farmári sa pripravujú na náročné úlohy, ktoré v najbližších dňoch rozhodnú o ich postupe do semifinále. Kika však mala pri rúbaní dreva nepríjemnú nehodu, ktorá mohla skončiť veľmi zle. Ešte nečakanejšia je však Radova reakcia.

Farmári dostali od hospodára Martina náročné úlohy. Tie sú prípravou na nadchádzajúce disciplíny, ktoré v najbližších dňoch vyselektujú štyroch semifinalistov. Súťažiaci sa snažia zo všetkých síl, aby neskončili pred bránami veľkolepého finále.

Jednou z úloh je aj rúbanie dreva, pričom farmári majú naštiepať spolu sedem kubíkov guľatiny. Nechýbalo veľa a Gabo si takmer mohol privodiť nepekný úraz hlavy potom, ako sa mu v noci podarilo skončiť s Romanou pod jednou perinou. S bolesťou napokon ale skončí Kika, ktorej sekera vyletí z ruky a pri zachytení sa škaredo udrie.

Fotomodelka okamžite vykríkne a je evidentné, že ju úder poriadne zabolel. Meter od nej pritom stojí Rado, ktorý ani po incidenre neukončí družnú debatu s Romanou. Až po chvíli podíde k farmárke a utišuje ju, no vzápätí opäť pokračuje tam, kde prestal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza