Najpopulárnejšia rodina sveta má opäť dôvod na radosť! Potom, čo sa dievčatá z klanu Kardashian/Jenner rozhodli viac venovať deťom než sociálnym sieťam, sa ich rod rozrastá ako jabloň. Najnovšie sa z rozkošného prírastku teší samotná kráľovná Kardashianiek, krásna Kim.

Reality hviezda Kim Kardashian West (38) je spolu so svojim manželom Kanyem Westom (41) šťastím bez seba. Náhradná matka totiž vynosila šťastnej dvojici už druhé dieťatko, ktoré sa narodilo uplynulý piatok. “Je tu a je dokonalý,” napísala na sociálnej sieti Twitter dnes už štvornásobná mamička Kim, pričom dodala: “Vyzerá ako dvojča Chicago. Vtipné. Síce som si istá, že sa zmení, ale teraz je úplne ako ona.”

Westovci sú hrdými rodičmi dcéry North (5), syna Sainta (3) a dcéry Chicago (1), pričom k nim teraz pribudol chlapček, ktorého meno doposiaľ nebolo zverejnené. Kim a Kanye túžili, aby hviezda sociálnych sietí otehotnela prirodzenou cestou, avšak lekár jej to absolútne neodporúčal. Pri dvoch deťoch tak dvojica využila možnosť vynosenia dieťaťa náhradnou matkou.

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram/kimkardashian, kanyew.est