Amerika je krajinou neobmedzených možností, čo potvrdzuje aj najnovšia informácia spoza veľkej mláky. Kým na Slovensku sa mienil stať prezidentom kontroverzný spevák Martin Jakubec (36), v USA chce kandidovať úspešný raper Kanye West!

5. júla oznámil americký raper Kanye West (43) prostredníctvom sociálnej siete Twitter, že v najbližších voľbách mieni kandidovať na post prezidenta USA. „Musíme teraz uskutočniť prísľub Amerike tým, že budeme veriť Bohu, zjednotíme našu víziu a budeme budovať našu budúcnosť. Kandidujem za prezidenta Spojených štátov,“ prekvapil manžel celebritnej hviezdy Kim Kardashian (39).

West, ktorý má podporu množstva fanúšikov po celom svete, publikoval šokujúcu správu v skorých ranných hodinách, pričom nie je úplne jasné, či ide o skutočný zámer, novú skladbu alebo vtip. Kanye prvýkrát prehovoril o kandidatúre v roku 2015 na odovzdávaní cien MTV Awards, avšak v roku 2018 vyhlásil, že sa od politiky dištancuje. Možnosť na zaradenie do volebných lístkov pritom v mnohých štátoch USA ešte neuplynula, a preto ostáva otázne, či bude hip-hopový umelec skutočne kandidovať proti Donaldovi Trumpovi (74) alebo nie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter, IG/KimKardashian