Americká hviezda Kim Kardashian sa dnes v noci stala obeťou lúpežného prepadnutia. Dvaja muži prezlečení za policajtov vtrhli do jej luxusnej rezidencie v centre Paríža a celkovo si odniesli šperky v hodnote 11 miliónov dolárov!

Kim Kardashian sa momentálne zdržiava v metropole Francúzska na Parížskom týždni módy spolu so svojou matkou Kris Kardashian, sestrou Kourtney a Kendall a svojimi dvoma deťmi, trojročnou dcérou North a desaťmesačným Saintom.

V noci na dnes ju prepadli dvaja maskovaní muži prezlečení za policajtov. V izbe na ňu mierili zbraňou, následne ju zviazali a zamkli do kúpeľne. Prišla o šperky za jedenásť miliónov dolárov, presná výška škody sa však stále vyčísľuje. Následne po tom, ako sa o incidente dozvedel jej manžel, raper Kanye West, prerušil koncert na hudobnom festivale v New Yorku, aby mohol byť so svojou ženou. Jej deti sa v čase prepadnutia v izbe, našťastie, nenachádzali.

Podľa polície je Kim nezranená, avšak hlboko otrasená. Celá rodina je momentálne pod policajnou ochranou až kým sa celý incident nevyšetrí.

Foto: Instagram | Zdroj /Video: YouTube