Vyzerá to tak, že Kim Kardashian (36) sa pomaly pozviechala z parížskeho prepadnutia a opäť sa vracia do spoločnosti. Dôvodom rozptýlenia je pre Kim úvaha o treťom dieťati.

[sociallocker]Kim je matkou dcéry North (3) a takmer ročného syna s menom Saint. No s manželom Kanyem Westom(39) uvažujú o treťom dieťati bez toho, aby musela znova absolvovať vyčerpávajúce zhadzovanie tehotenských kíl.

Hviezda reality show priznala, že ju oveľa viac trápi jej problém otehotnieť spolu s diagnózou placenta accreta. Po oboch pôrodoch jej ostala placenta pripevnená k maternici a lekár musel zasiahnuť. Pre Kim to bolo veľmi bolestivé a taktiež životu nebezpečné.

Kim s rodinou
Kim s rodinou

Kim sa naozaj obáva, že by počas tretieho tehotenstva mohla nastať preeklampsia alebo placenta accreta. Je zúfala, z toho, že nemôže zabrániť tomu čo sa môže stať a že prevencia vlastne neexistuje. V reality show Keeping Up With The Kardashians sa Kim priznala, že skúma rôzne alternatívy pre dosiahnutie svojho cieľa, a to tretie dieťa. Zamerala sa hlavne na možnosť náhradnej matky.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter, Instagram

[/sociallocker]