Prednedávnom sa médiami šírila správa, že sa americký raper Kanye West nervovo zrútil a okamžite bol prevezený do UCLA Medical Center. Jeho manželka Kim Kardashian by mala pri ňom stáť v týchto ťažkých časoch. No jemu oporou?

[sociallocker]36-ročná holywoodska hviezda si so svojím manželom prežila ťažké obdobie. Kanye West tajil svoje psychické problémy, ktoré nakoniec vyvrcholili do stavu, keď sa nervovo zrútil. Na klinike strávil desať dní a je pod kontrolou lekárov.

No povráva sa, že Kim už viac nie je v manželstve šťastná a uvažuje nad radikálnym krokom, a tým je sa rozviesť. Magazín US Weekly uviedol, že sa Kim v týchto chvíľach snaží vymyslieť spôsob akým dostane ich dve deti do plnej starostlivosti.

Blízky priateľ reality hviezdy upozornil, že Kim sa aj napriek všetkému snaží stáť pri svojom manželovi a je rada, že dostal pomoc, ktorú potreboval. No taktiež je známe, že manželia už nežijú v spoločnej domácnosti. Raper by mal žiť v prenajatom apartmáne v Los Angeles.

“Určite sa s ním chce rozviesť, ale načasovanie nie je práve najlepšie, a preto nejaký čas potrvá, kým sa odhodlá konať,” uviedol jeden z priateľov rodiny Kardashianovcov.

Zdroj: US Weekly |  Foto: Facebook
[/sociallocker]