Uplynulá nedeľa nebola výnimočná len pre najväčšie hviezdy svetového šoubiznisu, ktoré si medzi sebou rozdelili Oscarov, ale aj pre slovenského fotografa Lukáša Kimličku. Ten dostal pozvanie na párty Eltona Johna, ktorý okrem bývalého módneho návrhára pozval aj ďalšie tváre zvučných mien.

Je tomu len zopár dní, čo sa v Hollywoode konala najžiarivejšia noc v roku. 91. ročník odovzdávania Oscarov sa niesol v duchu osláv hudby, pričom najväčší počet sošiek si odniesol divákmi mimoriadne obľúbený film Bohemian Rhapsody. Aj keď si najviac pozornosti vyslúžilo živé vystúpenie speváčky Lady Gaga a Bradleyho Coopera, fanúšikovia celebrít podľahli aj dokonalým róbam krásnych herečiek.

Okrem tradičného Vanity Fair večierka, kde sa zišlo množstvo osobností zo sveta šoubiznisu, sa konal aj 27. ročník párty Sira Eltona Johna na podporu nadácie AIDS. V Los Angeles sa na podujatí objavili Nicole Scherzinger, Paris Hilton, Jane Seymour, Heidi Klum, Pixie Lott, Billy Zane, Christina Ricci či Rumer Willis.

Medzi množstvom hollywoodskych hviezd sa však objavil aj sympaťák Lukáš Kimlička, ktorý mal tú česť a celú noc sedel pri stole s charizmatickým Danom Bilzerianom. Okrem neho sa fotograf nechal zvečniť aj s Caitlyn Jenner, ktorá je pôvodne otcom topmodelky Kendall Jenner a jej sestry, podnikateľky Kylie.

„V prvom rade musím uznať, že byť v ten večer na takejto udalosti bol naozaj zážitok a som vďačný, že som ho zažil,“ uviedol Lukáš na Instagrame. Ako tiež poznamenal, nie je vášnivým fanúšikom kinematografie, a aj keď popri čakaní na šoféra pred hotelom stretol samotného Ramiho Maleka, v danom okamihu ho vôbec nespoznal. „Keďže som ten film nevidel, nevedel som, kto to je. Zaujala ma iba jeho partnerka (konkrétnejšie jej šaty). Potom, keď som ich videl sedieť v hladisku a jeho preberať cenu, tak mi to došlo… :) a takýchto hviezd tam okolo mňa bolo neúrekom :D Bolo mi trapné sa fotiť s každým, preto ani nemám veľa fotiek. No v pamäti mám celý večer a ten mi nikto už nevezme,“ dodal Kimlička. Na párty sa pritom objavila aj tenisová hviezda Daniela Hantuchová, ktorá zažiarila v zlatej róbe.

Daniela Hantuchova

Embed from Getty Images

Paris Hilton

Embed from Getty Images

Nicole Scherzinger

Embed from Getty Images

Adriana Lima

Embed from Getty Images

Heidi Klum

Embed from Getty Images

Zdroj: Instagram/LukasKimlicka, Getty Images