V nedeľu odštartovala v televízii Markíza dlho očakávaná spevácka súťaž The Voice alebo Hlas Česko Slovenska, kde sa predviedla okrem skvelých spevákov aj starostlivo vyberaná porota. Jana Kirschner si však po svojich výkonoch musí od divákov vypočuť urážky a kritiku…

Spevácka šou The Voice konečne odštartovala a na pódium sa postavili veľké talenty, ktoré v najbližších kolách určite zabodujú. Diváci sa ale okrem speváckych výkonov tešili aj na porotu, hoci práve jej časť sa pre nich stala obrovským sklamaním. Po speváckom čísle všetkých štyroch porotcov totiž prišlo niekoľko trápnych momentov.

Reč je najmä o jednej z našich najlepších speváčok Jane Kirschner. Hoci sa doposiaľ drvivej väčšine Slovenska javila ako milá, skromná žena s pokojným prejavom, po odvysielaní The Voice viacerí zmenili názor: “Kirschner vymeňte, afektovaná, vypatlaná hysterka, robí z toho lacnú frašku,” myslí si Edita, no podobných, či dokonca tvrdších komentárov sa na sociálnej sieti nájde rozhodne viacero.

Okrem slovného prejavu lezie Slovákom a Čechom na nervy aj speváčkino neustále prehadzovanie vlasov a niektorí si z toho robia dokonca žartíky. Riaditeľ PR a marketingu Markízy Michal Borec ale pre Plusku prezradil, že sú s prejavom Kirschner napriek nespokojnosti divákov stotožnení: “S výkonom Jany Kirschner ako koučky v šou The Voice sme nadmieru spokojní. Jej prirodzenosť a spontánnosť je mimoriadnym oživením programu. Je len prirodzené, ako vo všetkom v živote, že nie každému môže jej spontánny prejav vyhovovať,” uvádza na jej obranu. Ako sa páčilo vystupovanie Jany Kirschner ako porotkyne vám?

Janu Kirschner zvozili diváci za jej prejav
Vadí im aj speváčkino neustále prehrabovanie vlasov

Zdroj: TV Markíza, pluska.sk │ Foto: YouTube, Instagram, Facebook