Jana Kirschner (40) sa ako koučka v speváckej súťaži The Voice stala okamžite terčom kritiky kvôli svojej spontánnosti a prílišnému prehrabovaniu vo vlasoch. Tomu je ale koniec, speváčka totiž radikálne zmenila imidž!

Speváčka Jana Kirschner je od začiatku svojho koučovania v speváckej súťaži The Voice Česko Slovensko divákmi výrazne kritizovaná za svoje prejavy. Spontánnosť, grimasy a neustále prehrabávanie sa vo vlasoch jej vyčíta mnoho divákov Markízy. Niektorí zašli tak ďaleko, že odkázali štábu, aby speváčku ostrihali.

Kirschner si svoje neustále hrabanie vo vlasoch uvedomuje a priznala, že to nevyzerá najšťastnejšie, no zároveň dodala, že to na súťaži rozhodne nie je to najdôležitejšie. Maskéri a stylisti si ale kritiku divákov zjavne zobrali k srdcu a Jana Kirschner sa už v nedeľu predvedie s celkom novým imidžom.

V K.O. kolách sa totiž konečne dočkáme nového stylingu koučov a Jana sa ukáže s úplne novým účesom. Na jednom zo záberov z upútavky je totiž zreteľne vidieť, že speváčka nastúpi pred kamery s vlasmi ulízanými nahladko, kým v ďalšej časti dokrútky ukáže copík s cestičkou. V oboch prípadoch si ale svoje vlasové kreácie nebude môcť počas prenosu rozcuchať rukami.

Speváčke pristane aj nový ulízaný účes
Kirschner si nebude môcť do copíka hrabať rukami

Zdroj │ Foto: TV Markíza, YouTube