Robert Fico a Andrej Kiska sú opäť na nože, pričom expremiér musí v posledných dňoch zrejme predýchavať nepríjemné novinky. Jednou z nich je aj Kiskova nová politická strana, no okrem toho mu prezident posiela aj tajný a veľmi uštipačný odkaz!

Robert Fico sa zrejme musí v posledných dňoch vyrovnávať s viacerými nepríjemnými skutočnosťami. Prezidentské voľby vyhrala Zuzana Čaputová, ktorá sa už zamietavo vyjadrila k jeho kandidatúre na Ústavnom súde. Šefčovič, ktorý skončil na druhom mieste, sa zrejme nevzdá svojej kariéry v Bruseli a podľa všetkého nepodporí stranu Smer v ďalšom politickom napredovaní. Ficovi sa taktiež otáča chrbtom Danko, Bugár, a dokonca sa objavila kritika aj v jeho vlastných radoch od Kažimíra či Tomáša.

Podľa najnovších prieskumov agentúr o dôveryhodnosti politikov skončil Fico na poslednom mieste, kým Kiska si vybojoval prvenstvo. Súčasný prezident ale zavaril Ficovi ešte oveľa viac. Okrem toho, že oficiálne ohlásil svoju novú politickú stranu, satirická stránka Zomri objavila zábavný tajný odkaz, ktorý zrejme Kiska venoval práve expremiérovi.

Každý Slovák si určite spomína na pamätnú chvíľu, kedy podišiel expremiér pri demisii ku Kiskovi s úškrnom a slovami “nikam neodchádzam”. Práve tento výrok sa totiž objavil v zdrojovom kóde Kiskovej novej webovej stránky. Pozornému oku tiež neunikol nenápadný vzor mailu, do ktorého má prípadný záujemca pridať svoj kontakt s textom “robert_f@email.sk”. Ktovie, ako na túto provokáciu zareaguje predseda strany Smer?

Na Kiskovej webovej stránke sa v zdrojovom kóde nachádza vtipný odkaz
Vzorový email nesie meno Robert F., nápadne podobné tomu expremiérovmu

Zdroj │ Foto: Facebook/Zomri, Facebook