Dramatický seriál Zrada odštartoval poriadne pikantnou scénou, v ktorej si to vášnivo rozdali hlavní protagonisti, televízni manželia Milan Ondrík a Klára Issová. Krátko nato čakal na českú herečku aj ďalší se* pred kamerami, a to s hercom Milom Králom. 

Pre jednu z najúspešnejších českých herečiek sa na istý čas stalo domovom Slovensko, kde sa v spoločnosti vynikajúceho televízneho tímu menila na doktorku Evu. Klára Issová sa musela popasovať s viacerými náročnými scénam, do ktorých určite spadajú aj tie e*otické.

Reakcie na nový seriál Zrada: Slováci to vystihli jedným slovom!

Sympatická brunetka napriek dlhoročným skúsenostiam priznala trému aj pocit hanby. Ako uviedla pre Plusku, s producentkou Janou Garajovou a režisérom Braňom Mišíkom to veľa riešili. ,,Je to aj súčasť zmluvy, keď si poviete, čo môže byť vidno a čo nemôže, aby to bolo komfortné. Vždy poprosím, aby bolo na pľaci minimum ľudí, ale pri týchto milostných scénach bolo veľmi dôležité, aby tam boli. Nešlo ich vynechať, pretože určitým spôsobom posúvajú dej ďalej. Išlo o to ľudsky sa dohovoriť tak, aby sme to zvládli a bolo to komfortné všetkým,“ uviedla 44-ročná hviezda, ktorá sa pred kamerami ukázala úplne nahá.

Klára prezradila, že Milan aj Milo boli na pľaci fantastickí. ,,Sme herci, sme kolegovia a sme ľudia a všetci sa snažíme byť k sebe dobrí a vyjsť si v ústrety. To sú kolegialita a profesionalizmus. To je to najkrajšie – keď spolu ľudia vedia pracovať. Mali sme absolútne skvelý štáb, režiséra, ktorý nás držal pohromade a chcel z nás vycediť to najlepšie. Som mu vďačná za túto rolu… že ma prehovoril. Bola radosť tu žiť a pracovať,“ vyjadrila sa na záver predstaviteľka oklamanej a nešťastnej manželky.

Horúcu scénu Kláry Issovej a Mila Krála si môžete pozrieť — TU —

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Klára Issová (@klaraissova)

Zdroj: Pluska | Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial