Adriana Kmotríková (49) sa po rokoch v televízií JOJ rozhodla spoluprácu ukončiť a presedlať zo spravodajstva na celkom iný žáner. Pred niekoľkými dňami sa moderátorka objavila v novej relácií.

Ostrieľaná tvár televízie JOJ sa rozhodla nečakane opustiť kamery a ukončiť spoluprácu po 15 rokoch. Chvíľu sa zdalo, že sa Adriana Kmotríková bude venovať charite, no blondínka mediálny svet neopustila. Prestúpila však do konkurenčnej televízie TA3, kde sa venuje vlastnej téme.

Moderátorka sa už 11. apríla po prvýkrát prihovorila divákom z novej pozície. Namiesto čítania hlavných správ vedie rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí sú či už profesijne alebo súkromne spätí s ochorením cystickej fibrózy. Práve táto téma je pritom mimoriadne citlivá aj pre samotnú Kmotríkovú.

Moderátorka, ktorá porazila rakovinu, sa musela vyrovnať s ťažkou stratou, ktorú jej spôsobila práve fibróza. Na túto nepríjemnú diagnózu sa liečila jej milovaná dcérka Natálka, ktorá napokon svoj boj prehrala. Aj keď Adriana uviedla v nedávnom Siedmom nebi, že sa jej o ochorení dcérky nerozpráva ľahko a stále sa vynárajú živé spomienky, nabrala napriek tomu silu pomáhať iným, ktorí aktuálne potrebujú povzbudenie aj informácie od odborníkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Adriana Kmotríková v novej relácií na TA3

Zdroj: ta3.com │ Foto: TA3, Televízia JOJ