Bojovníčka za svoje zdravie, moderátorka Adriana Komtríková, sa po závažných zdravotných problémoch opäť vracia na televízne obrazovky. No nie tak, ako sme zvyknutí. Kvôli svojmu zdravotnému stavu musela urobiť niekoľko zmien.

Adriana Kmotríková absolvovala v roku 2015 operáciu nádora mozgu, ktorú odhalilo jej skolabovanie pred televíznymi kamerami. Keď sa po úspešnej liečbe vrátila opäť do moderátorskeho kresla, prišla ďalšia rana – rakovina maternice. Túto kapitolu však čoskoro úspešne ukončí a veríme, že už nadobro.

Adriana pre denník Nový čas priznala, že sa teší na televíznych divákov a sedieť doma nie je nič pre ňu. Najradšej sa chodí prechádzať do lesa, ktorý ju nabíja energiou. Okrem toho sa snaží žiť a stravovať zdravšie, dokonca športovať.

Jej návratu by sme sa mali dočkať 6. decembra, no podľa denníka je v zálohe i dátum 18.12. Šéf jej podľa jej slov vyhovel v tom, aby mala pracovný čas znížený zo 7 dní na päť. Hoci na obrazovkách uvidíme Adrianu menej, tešíme sa, že sa jej zdravotný stav zlepšil. Držíme palce!

Zdroj: Nový čas | Foto: Facebook, Instagram