Vzťah Petra Borkovca (19) a Katky Knechtovej (38) je ako na hojdačke a napriek tomu, že sa dali opäť dokopy, dvojica má prežívať krízu. Za všetkým je jediná vec a spevák priznáva, že má asi problém…

Vzťah Petra Borkovca a Katariny Knechtovej sa prevalil až po SuperStar, pričom viacerí ostali z tejto dvojice doslova zaskočení. Láska si ale nevyberá, a tak hrdličkám neprekážal ani 19-ročný vekový rozdiel. Romancu vtedy brzdila len Borkovcova mama, ktorá mala Katke posielať vulgárne správy a vyhrážky. Aj to malo napokon prispieť k tomu, že dvojica išla načas od seba.

Netrvalo ale dlho a zaľúbenci boli pristihnutí na výlete v Tatrách a neskôr sa prestali skrývať úplne. Dokonca začali pridávať romantické fotky na Instagram a Peter si už stihol užiť aj víkend v Katkinom byte, kde si spoločne navarili aj upratali. Idylku mal teraz narušiť nový problém mladučkého speváka a vo vzťahu majú opäť prežívať krízu.

Informácie o nezhodách prezradil pre portál Extra zdroj z Petrovho okolia: „Kataríne sa proste nepáči, že Peter žúruje a na jej vkus dosť pije,“ šokuje. Borkovec mal pritom práve kvôli nadmernému popíjaniu problém aj počas súťaže SuperStar, keď si musel od porotcov vypočuť drsné slová. Samotný spevák pritom priznáva, že popíjaniu zrejme holduje: „Možno mám vážne problémy s alkoholom,“ dodáva. Vzhľadom k jeho veku ale môže ísť len o bežné mladícke besnenie a užívanie si, ktoré pozná každý študent. Katka ale zase túto aktivitu vďaka vekovému rozdielu môže vnímať celkom inak a zrejme už od partnera očakáva zrelšie správanie. Ako táto dvojica ustojí problémy, sa ukáže až časom.

Peter a Katka majú opäť prežívať krízu…
Borkovec priznáva problémy s alkoholom

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram, YouTube