Šoubiz Knechtová opäť šokuje zmenenou tvárou: Ale veď to už ani nie je...

Knechtová opäť šokuje zmenenou tvárou: Ale veď to už ani nie je ONA!

Katarína Knechtová (37) je vo svojej vizáži známou chameleónkou, no to, čo predviedla najnovšie, je poriadna zmena. Keď sa ukázala pred kamerami, na chvíľu sa zdalo, že to ani nie je ona…

Speváčka, ktorá nedávno odštartovala svoje turné Puto, sa zrejme rozhodla pred náročnou koncertnou šnúrou vynoviť a dodať svojej tvári mladší vzhľad. Zmenami vo výzore pritom šokovala aj v minulosti, keď sa na pódiu OTA v roku 2016 objavila tak, ako ju predtým nik nevidel. Katka ale zásahy do svojej tváre odmietla a všetko vysvetlila zmenou stravy a životného štýlu.

Bývalá porotkyňa SuperStar, ktorú najnovšie načapali v Tatrách pri bozkoch s mladým Borkovcom, ale zjavne so skrášľujúcimi procedúrami neprestáva. Inak sa totiž nedá vysvetliť to, čo mohli diváci uvidieť počas krátkej reportáže v markizáckom Relfexe. Speváčka vyzerala vo videu pri rozprávaní akosi zvláštne a jej mimika pôsobila viac než strnulo.

Knechtová má na záberoch opäť plnšie pery, ktoré jej zjavne vyčnievajú z tváre a za zmienku stoja aj užšie oči. Nevedno, či je za výraznou zmenou zovňajšku naozaj snaha speváčky pôsobiť na turné o čosi mladšie, alebo sa chce aj naďalej páčiť mladučkému Borkovcovi, ktorý má o 19 rokov menej a môže si tak vyberať spomedzi mladých rovesníčok.

Katka mala počas rozhovoru strnulú mimiku

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube, Instagram