Katarína Knechtová sa radí medzi najuznávanejšie slovenské speváčky. Na svojom konte má desiatky nestarnúcich hitov, avšak najnovšie priznala problémy, ktoré ju na určitú dobu vyradili zo svetiel reflektorov. Upadla totiž do ťažkých depresií a úzkostí.

„Stala sa mi taká vec, že som chytila panický atak,“ Katarína priznala v rozhovore pre Rádio Slovensko a následne narovinu porozprávala aj o probléme, aký jej daná diagnóza priniesla do života.

„Mne sa stala taká nepríjemná vec, že som mala vyjsť na pódium a zrazu som chytila takú paniku a bála som sa, že toto sa už nikdy v živote nepodarí, že som s hudbou skrátka skončila, lebo to nedokážem. To je niečo v zmysle, že vstúpim na pódium a zomriem muzikantka opisovala stavy úzkosti a pred širokou škálou poslucháčov aj priznala, že tieto pochybnosti ju v hlave sprevádzajú dodnes.

Kvôli nebezpečným myšlienkam musela Knechtová vyhľadať odbornú pomoc. Bola jej nasadená liečba terapiou, ale i liekmi. „Pomohli mi lieky. Musela som sa chvíľu liečiť,“ šírila osvetu ohľadom dôležitosti duševného zdravia a o tom, že nie je hanba priznať si psychické problémy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Aktuálne by sa hudobná ikona mala cítiť lepšie, a to len vďaka pomoci odborníkov. „Dnes už je to v pohode. Ak by sa to neporiešilo, už by som nespievala, takže vďaka Bohu za to,“ priznáva, čím rozhodne pomohla mnohým ľuďom prechádzajúcim si náročnými duševnými problémami.

Zdroj: Rádio Slovensko | Foto: Instagram/KatarinaKnechtovaOfficial