Katarína Knechtová zjavne stále nemá dosť. Potom, ako sa prevalil jej vzťah s mladým finalistom šou Česko Slovensko hľadá Superstar, sa opäť dostáva do centra pozornosti. Aj keď v tom tentokrát nie je žiadny vzťah, taktiež ide o peknú perlu.

Bývalá frontmanka kapely Peha pôsobí v hudobnej brandži už viac ako desať rokov samostatne, pričom si počas svojej kariéry získala množstvo fanúšikov. Ako sa však zdá, v poslednom období robí jedno zaujímavé rozhodnutie za druhým a priaznivci sa nestačia čudovať.

Ako ostrieľaná hudobníčka bola pozvaná do poslednej série šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa stala jedinou ženou v porote. Práve tu stretla svoju druhú polovičku, len 19-ročného Petra Borkovca, s ktorým sa mala po krátkom vzťahu už aj rozísť. Ostro sledovaná kráska bola okrem iného kritizovaná i za svoj miimoriadne sa meniaci výzor, pričom k plastikám ani vzťahom sa príliš nevyjadruje.

Tentokrát Katarína opäť rozvírila vlny internetu, keď sa na jej Instagrame objavila kontroverzná fotografia. Pri Knechtovej hlave sa totiž zračilo červené vyrážkové pozadie istého muža, ktorý má vytetovaný nie príliš lichotivý nápis. „Už sa vám stalo, že by vám niekto z ničoho nič ukázal zadok?“ chichoce sa speváčka. Nuž, nad týmto skvostom asi jej trnavskí fanúšikovia jasať nebudú.

Katarínu v exkluzívnej spoločnosti môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Katarína Knechtová