Je tomu len zopár dní, čo si speváčka Katarína Knechtová vyrobila poriadny trapas. Potom, ako zverejnila fotku s “tehotenským” bruchom a nereagovala na otázky médii či fanúšikov, sa ukázalo, že zavádzala len kvôli novému singlu a albumu. Ako sa však zdá, jej bývalý priateľ zo Superstar má pre hudobníčku po náklade od priaznivcov i kolegov ďalšiu ranu.

V šou Česko Slovensko hľadá Superstar 5 sa okrem iných talentovaných spevákov objavil i mladík Petr Borkovec, ktorý celkom pomotal hlavu porotkyni Kataríne Knechtovej. Aj keď dvojica spočiatku svoj vzťah tajila, po dlhých týždňoch vyšli s pravdou na povrch. Pre démonov, ktoré prenasledovali mladého speváka, sa však po krátkom čase rozišli a bývalá frontmanka kapely Peha nechcela mať so Superstaristom nič spoločné.

Petr sa po odlúčení rozhodol skoncovať so svojim starým životom, za ktorým urobil hrubú čiaru. Dnes je šťastný po boku istej Zuzany, pričom tá mu už zrejme čoskoro povie svoje životné áno. 20-ročný spevák totiž fanúšikom oznámil, že partnerka je jeho budúcou ženou a jeho láskou. “Z jej úsmevu šaliem. Moje šťastie,” dopísal k ďalšej snímke, ku ktorej pridal emotikony srdiečok aj zásnubného prsteňa. Žeby do toho skočili tak rýchlo?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/petrborkovec_official