Katke Knechtovej sa podaril pred pár dňami poriadny trapas. Pri predklone speváčka ukázala to, čo nemal nik vidieť! Len nedávno pritom ukázala provokačný záber z vane... 

Katka Knechtová nepatrí k šoubizovým hanblivkám, no občas to aj táto výborná speváčka prepískne. Tmavovláska si svoje súkromie síce stráži, no po búrlivom vzťahu a rozchode s mladučkým Petrom Borkovcom je všetko inak a bývalá portokyňa SuperStar je stále odvážnejšia.

Nedávno zverejnila pikantný záber z vane a teraz zašla ešte ďalej. Kráska sa totiž konečne dočkala a stala sa tetou potom, čo jej sestra Veronika priviedla na svet chlapčeka. Katka svoju milovanú sestru sprevádzala aj na pôrodnej sále, pričom okrem zážitkov a radosti zažila aj poriadny trapas.

Nevedno ako, no speváčke sa v nemocnici roztrhli nohavice presne v strede rozkroku, takže jej na svet vykukol zadok. Aby toho nebolo málo, trápny moment zachytila aj na fotke, kde môžu fanúšikovia speváčku vidieť v preklone s vypučeným pozadím. Okrem toho, že jej vykúka časť holého tela, do očí udreli aj nohavičky a celý záber pôsobí trochu ako z filmu pre dospelých. Nech je už ako chce, Katke gratulujeme k synovčekovi.

Katka Knechtová bola pri pôrode svojej sestry Veroniky
Praskli jej však nohavice….
Veronika ale šťastne porodila
Veronikin manžel s malým synčekom

Zdroj │ Foto: Instagram