Jeden z najúspešnejších hercov slovenského šoubiznisu sa stal 7. októbra trojnásobným oteckom. Aj napriek tomu, že malému drobcovi je momentálne venovaná väčšina starostlivosti, Kobielsky najnovšie upriamil pozornosť na jeho najstaršieho syna, z ktorého sa stal už sympatický mladík.

Hviezda seriálu Oteckovia je otcom 15-ročného Kristiána, 10-ročnej Kláry a 7-mesačného Krištofa. Celá rodina sa tak z nového prírastku do rodiny teší, keďže malý chlapček je hotové slniečko. Nie je to tak dávno, čo sa Vlado priznal, že jeho deti fantasticky vychádzajú, z čoho sa veľmi teší.

Je tak samozrejmosťou, že rodinka Kobielských trávi voľný čas spolu, pričom najnovšie si to namierili do Tatier na Skalnaté pleso. Seriálového Mareka sa pri pohľade na najstaršieho syna zmocnila nostalgia. ,,Pred 15 rokmi sme s ním kráčali po Tatranskej magistrále v brušku a dnes kráča sám. Asi príde čas, keď nám deti povedia, že už nechcú ísť s nami, ale vďaka za tie spoločné chvíle,“ napísal herec, pričom zverejnil fotografiu Kristiána, z ktorého postupne rastie pekný mladý muž.

Zdroj: Instagram/vladokobielsky  |  Foto: Instagram/vladokobielsky, Instagram/gold.barber.shop, Facebook/Oteckovia