Marián Kočner, ktorý sa momentálne nachádza vo väzení v Leopoldove, dostal veľmi smutné správy. Okrem obvinení, ktoré má na krku, mu totiž navyše zomrel najbližší človek…

Marián Kočner (55) sa po viacerých obvineniach nachádza vo väznici v Leopoldove, kde mu dokonca sprísnili väzbu na kolúzny typ. Podnikateľ má tak obmedzené možnosti voľnej komunikácie s okolitým svetom z dôvodu obavy súdu z ovplyvňovania svedkov či marenia vyšetrovania.

Kočner je v base už vyše pol roka a dostať sa na slobodu mu nepomohli ani viaceré odvolania či ponúknutá kaucia milión eur. Pobyt v cele sa už podpísal aj na jeho výzore a podnikateľ prešiel poriadnou zmenou. Momentálne ho ale po viacerých kauzách zasiahla ďalšia neočakávaná rana.

Podľa informácii Nového Času totiž Kočnerovi zomrel otec Ivan († 82). Nevedno, čo bolo presnou príčinou úmrtia, no smutnú novinku potvrdila aj jeho manželka Marta: „Áno, zomrel dnes ráno. Čakala som, že keď príde z nemocnice, spolu odzdobíme vianočný stromček… Ale už nepríde,“ dodáva.

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube