Kočner takmer skončil v base, teraz veselo PROVOKUJE: Odvážne reči po súde!

Dátum:

Marián Kočner sa spolu s Pavlom Ruskom len pred pár hodinami vrátili z bystrického súdu, na ktorom sa rozhodovalo o ich väzbe. Ani to však nebráni podnikateľovi, aby mohol veselo provokovať…

Podnikateľ Marián Kočner, ktorého meno sa skloňuje v súvislosti s viacerými kauzami, skončil spolu s Pavlom Ruskom pred pár hodinami na bystrickom súde, kde sa rozhodovalo o ich ďalšom osude. V spore o markizácke miliónové zmenky padlo zo strany televízie obvinenie o sfalšovaní dokumentov. Sudca Roman Puchovský sa po hodinách v súdnej sieni napokon rozhodol stíhať dvojicu na slobode, no proti tomuto rozhodnutiu sa odvolal prokurátor Ján Šanta, takže celú vec posunie na Najvyšší súd.

Ani táto vypätá situácia, kedy bol kontroverzný podnikateľ v CPZ a v putách ho priviedli pred sudcu, však nezabránila majiteľovi donovalských hotelov veselo provokovať. Na svojej novej Facebookovej stránke „Na pranieri“ totiž len pár hodín po návrate domov začal odpisovať na zvedavé otázky a komentáre ľudí. Hoci bol pred kamerami ešte nedávno neobvykle mĺkvy, v najnovších komentároch sa poriadne odviazal. Na otázku, či bude pokračovať v zverejňovaní videí, odpovedal: „Samozrejme. Snáď si nemyslíte že som sa nechal zastrašiť…:P,“ tvrdí neoblomne Kočner. Ešte odvážnejší bol pri ironickej otázke, či budú jeho prenosy pokračovať aj z basy: „Jasné. Veď sme boli tri dni pripravovať interiéry pre úžerníka,“ vtipkuje. Koho myslel pod pojmom úžerník, už necháme na posúdení čitateľa.

Kočner má pár hodín po súde náladu na vtipkovanie na internete.

Zdroj │ Foto: Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...