Pred niekoľkými hodinami sa zverejnili SMS medzi obvineným Kočnerom a Zsuzsovou, ktorí si písali pred vraždou novinára Jána Kuciaka, no aj po nej. Z tých nechutných rečí a nevhodných vtipov vám príde zle!

Toľko očakávanú SMS komunikáciu medzi obvineným Kočnerom a Zsuzsovou zverejnil pred niekoľkými hodinami DenníkN. Dvojica si podľa odhalených správ pravidelne písala pred spaním či po zobudení a ich komunikácia pokračovala aj po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Zdá sa, že okrem záujmov mali tieto dve osoby spoločný aj mimoriadny cit pre sarkazmus a vrcholný cynizmus. V minulosti už unikli viaceré komunikácie Kočnera, a to s Tóthom, Bödörom či s vysokopostaveným členom strany Smer.

Vo vyšetrovacom spise sa má nachádzať viac ako 600 strán, ktoré dôkladne mapujú vzťah Kočnera so Zsuzsovou. O dôležitých veciach sa rozprávali len naživo a dávali si pozor, čo presne napíšu v šifrovaných správach. Napriek tomu sa po vražde novinára neubránili srandičkám: „Vyhlásia ho (Kuciaka, pozn.red.) za svätého :),“ smeje sa Kočner, na čo mu Zsuszová prikývne: „Bude patrónom novinárov.“ Všetko zaklincuje Kočnerova poznámka: „Kua. To je dobrý nápad. Založím nadáciu sv. Jána Kuciaka- patróna novinárov. Kto bude lepší patrón, ako ten, čo má v sebe patrón? Fuj, aký som hnusný. Dal som si hneď aj po hube,“ vysmieva sa Kočner.

Nezabudol si však rýpnuť ani do Zlatice Kušnírovej, keď sa dozvedel, že ona pozná čas úmrtia svojej dcéry: „Len zabudla na to, že mohli o 21:30 aj je…ť. Tzv. Posledný pich :))) Fuj, jak som hnusný,“ zabáva sa. So Zsuzsovou sa bavili aj o tom, že keď v dome Kuciaka otvoria Múzeum slobody slova, spoločne si tam zájdu. Zo zverejnených správ sú pobúrení advokáti oboch rodín, ako aj samotní rodičia obetí. Právnik Roman Kvasnica uviedol jednoznačné stanovisko: „Neexistuje pochybnosť o tom, že táto komunikácia je autentická a že ide o komunikáciu uvedených obvinených.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza, HNtelevízia