Október so sebou priniesol nové opatrenia, o ktorých vláda sporne rozhodla s platnou účinnosťou od 15. dňa tohto mesiaca. Premiér Igor Matovič sa ako hlava týchto obmedzení teší rôznorodej popularite a Slováci mu udeľujú tituly v najrozličneších príjemných aj nelichotivých kategóriách.

V posledných parlamentných voľbách porazil Igor Matovič s OĽaNO-m všetky ostatné strany s vysokým rozdielom počtu hlasov voličov. Jeho štýl komunikácie a vôľa zbaviť Slovensko zlodejov a mafie presvedčila mnohých. Krajina bola unavená v zmietaní sa v korupcii, ale nástupom koronakrízy ide všetko bokom, pričom parlamentné strany, okrem tej Igorovej, zbierajú hlasy voličov na svoje strany.

Kým Matovič viedol vďaka politike odstránenia mafie zo štátu, dnes sa naňho Slovensko pozerá ako na človeka, ktorý dáva občanom predovšetkým obmedzenia. Sulík si vďaka konfliktu s Matovičom na svoju stranu prikláňa podnikateľov, Fico bojuje „pre národ“ žalobou na vyhlásenie núdzového stavu, Pellegrini rovnako tak útočí na každé koaličné rozhodnutie a nazýva sa bojovníkom pre národ. Kollár nevidí dôvod v zatvorení kantín vo fabrikách a Kotleba pôjde pravdepodobne za mreže. Len v priebehu niekoľkých mesiacov by Slovensko pravdepodobne volilo úplne inak. A čo vy?

Výsledky volieb pred koronakrízou:

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: pixabay, sme.sk, IG/robert.fico