Pred 2. kolom prezidentských volieb došlo k nečakanej dráme. Stresy a vyčerpanie z náročnej prezidetnskej kampane sa podpísali na zdraví manželky Maroša Šefčoviča, ktorá skončila v nemocnici…

Druhé kolo prezidentských volieb sa nezadržateľne blíži a tlaky protikandidátov či verejnosti sa priamo úmerne stupňujú. Kým Zuzanu Čaputovú sprevádzal počas volebnej noci partner a oporou jej boli aj dcéry, v tíme Maroša Šefčoviča nesmela nikdy chýbať jeho manželka Helena.

Práve ona sa nedávno rozhodla ukázať sa fanúšikom a priaznivcom jej manžela sporo odetá v dvojdielnych plavkách. Svojho partnera pritom podporuje v kampani od začiatku a nechýbala na žiadnej dôležitej akcii. To sa však práve nedeľu zmenilo!

Pani Helena nezvládla stresy a prepätie síl súvisiace s prezidentskou kampaňou a podľa informácii Nového Času skončila s vyčerpaním v nemocnici v Ružinove: “Pani Šefčovičová mala ráno problémy z celkového vyčerpania a antikampane, ktorá sa v posledných dňoch vedie aj proti jej osobe,“ uviedla hovorkyňa prezidentského kandidáta Maroša Šefčoviča Renáta Goldírová. Šefčovič chcel kvôli incidentu pôvodne zrušiť stretnutie s českým prezidentom Zemanom, no napokon ho lekári uistili, že manželka bude v poriadku. Do Čiech tak vycestoval sám, kým pani Helena ostáva v domácej opatere.

Šefčovičova manželka Helena skončila po stresoch v nemocnici

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, YouTube